Блог

Натуральні масла та фарби з Німеччини

Gnature

Масла та фарби Gnature на натуральній основі виготовлені в Німеччині. Компанія «Ч.А.С» являється офіційним і єдиним представником масел G-nature в Україні. Для більш детального ознайомлення переходьте на наш сайт www.gnature.com.ua

Гарантійні правила експлуатації меблів

Уход за мебелью

Дякуємо Вам за покупку і щиро сподіваємося, що вона довгий час буде приносити Вам лише задоволення. Однак, щоб уникнути проблем, здатних затьмарити радість покупки, переконливо просимо Вас прийняти до відома Інформацію для споживачів і дотримуватися її рекомендацій. Здійснюючи вибір товару, виявляйте обачність у відношенні розмірів, фасону, форми та інших подібних якостей меблів.

Подробнее »

Різьблені меблі

туалетний столик

Різьблені меблі — це одне з найдавніших мистецтв, яке знайшло застосування в нашому домі. Класичні різьблені меблі наповнять будь-яке приміщення статністю та шиком. Старовинні мотиви у виконанні наших майстрів перетворять Вашу мрію в витвір мистецтва. Різьблені меблі є неперевершеним зразком якості та частиною іміджу, незважаючи на постійний розвиток і зміни модних тенденцій. Деталі інтер’єру, поєднуючись з різьбленими меблями з натурального дерева, утворюють повну картину затишного і статного інтер’єру, підходять як для цінителів консерватизму, так і для любителів модернізму.

Наші майстри мають великий досвід роботи з різьбленими меблями, а в цьому випадку досвід роботи має велике значення, оскільки робота і порядок виконання вимагають ювелірної точності. Ручне різьблення по дереву майстри розглядають детально, тому орнаменти та візерунки наносяться на дерево, включаючи всі дрібні деталі. Тому кожен наш виріб є унікальним.

Справжні різьблені, ексклюзивні меблі з масиву виробляються нами з екологічно чистих порід дерева. Це гарантує довговічність, надійність і якість Ваших меблів. Таким чином, ми маємо можливість підібрати меблі в будь-який інтер’єр, а також підібрати колір і текстуру меблів, який буде відповідати Вашому смаку і стилю. Меблі фарбуються індивідуально під кожне замовлення. Тільки Ви вирішуєте залишити колір натуральним, покрити матовим лаком або вибрати глянець.

Звертаючись до нас, Ви отримуєте можливість працювати з виробником безпосередньо, а також сервіс і результат досвідчених дизайнерів і конструкторів.

Ми будемо дуже раді бачити Вас в числі Ваших клієнтів!