Дякуємо Вам за покупку і щиро сподіваємося, що вона довгий час буде приносити Вам лише задоволення. Однак, щоб уникнути проблем, здатних затьмарити радість покупки, переконливо просимо Вас взяти до відома Інформацію для споживачів і дотримуватися її рекомендацій. Здійснюючи вибір товару, проявляйте обачність щодо розмірів, фасону, форми та інших подібних якостей меблів.
Отримання меблів. При отриманні товару (як на складі, так і вдома) не нехтуйте перевіркою придбаних меблів на предмет їх комплектності та зовнішніх якісних ознак. Перевірку рекомендується здійснювати, розкриваючи упаковку всіх предметів шляхом їх огляду (в першу чергу: лицьових панелей, дзеркал, скляних поверхонь і т.п.), з метою виявлення видимих дефектів (подряпин, сколів, вм’ятин) і відсутності комплектуючої фурнітури. Пам’ятайте, що прийняття меблів без вказівки на недоліки меблевих виробів, які могли бути встановлені при звичайному способі приймання, (явні недоліки), позбавляють права покупця в подальшому на них посилатися. Не є недоліком (дефектом) товару наявність в його елементах особливостей, зумовлених стилістичною ідеєю виробника. На дерев’яних елементах меблів допускаються пороки деревини на лицьових поверхнях: сучки світлі і темні та інші до 15 мм; свилеватость, вічка, кишеньки довжиною не більше 20 мм, шириною 1,5 мм, глибиною 3 мм. Зморшки на облицювальному матеріалі м’яких елементів, що виникають після зняття навантажень і зникаючі після розгладження (рукою), також не є дефектом.
Складання меблів. Не рекомендується проводити самостійну збірку меблів, придбаних в розібраному вигляді, або їх «ремонт», «удосконалення», а також вдаватися для цих цілей до допомоги фахівців сумнівної кваліфікації. Очевидна на перший погляд простота збірки — удавана: для правильного складання необхідний професіоналізм (наявність необхідних знань і навичок; знань технологічних особливостей виготовлення меблевих виробів різними підприємствами меблевої галузі, знання властивостей, прийоми обробки, послідовності монтажу і підключення; сумісність і допустимість застосування додаткового обладнання та т.п.) Термін, протягом якого меблі зберігають красу і справність, значно залежить від умов її експлуатації.
Загальні умови по експлуатації (зберігання) та догляду.
Дотримуючись деяких простих практичних порад, ви зможете підтримати завжди в якнайкращому стані всі елементи ваших меблів. Кліматичні характеристики і умови навколишнього середовища. Дуже важливо зрозуміти, наскільки кліматичні характеристики і умови навколишнього середовища можуть вплинути на зовнішній вигляд і якісні характеристики меблів. Так як меблеві вироби чутливі до світла, вологості, сухості, тепла і холоду, рекомендується уникати тривалості впливу одного або декількох цих умов, оскільки це викликає прискорене старіння лакофарбового покриття, викривлення і деформацію дерев’яних елементів меблів, старіння матеріалів оббивки.
Світло. Не допускайте прямого впливу сонячних променів на меблеві вироби. Тривале прямий вплив світла на деякі ділянки може викликати зниження їх хроматичних характеристик в порівнянні з іншими ділянками, які менше піддавалися випромінюванню. У разі заміни та / або додавання компонентів в різні моменти часу може виникнути колірна відмінність елементів, складових меблів. Дана відмінність, яке стане менш помітним з плином часу, є абсолютно природним і тому не може вважатися низької якості меблевого виробу.
Температура. Високе значення тепла або холоду, а також раптові перепади температури, можуть серйозно пошкодити меблевий виріб або його частини. Меблеві вироби не повинні бути розташовані менш 1м від джерел тепла. Рекомендована температура повітря при зберіганні і (або) експлуатації +10 оС — +35 оС. Не допускайте попадання на меблеві вироби гарячих предметів (праски, посуд з окропом і т.п.) або тривалої дії зухвалих нагрівання випромінювань (світло могутніх ламп, неекрановані мікрохвильові випромінювачі і т.п.)
Вологість. Рекомендована відносна вологість місцезнаходження меблевого вироби 40% -65%. Не слід підтримувати протягом тривалого часу умов крайньої вологості або сухості в приміщенні, а тим більше — їх періодичної зміни. З часом такі умови можуть вплинути на цілісність меблевих виробів або їх елементів. Тим не менше, якщо ви створили такі умови, то рекомендується часто провітрювати приміщення і, у міру можливості, користуватися осушувачами або зволожувачами повітря для нормалізації вологості. Завжди тримайте поверхні меблів в повній сухості. Поверхні деталей меблів слід протирати сухою м’якою тканиною (фланеллю, сукно, плюш, міткаль).
Догляд за робочими поверхнями (стільниці, мийки і т.п.), як правило, повинен здійснюватися вологою тканиною, поролоновою губкою або спеціальними щітками, можливо із застосуванням відповідних миючих засобів. Рекомендується очистити будь-яку частину меблів якнайскоріше після того, як вона забруднилася, якщо ви залишаєте забруднення на деякий час, то помітно підвищується небезпека утворення розлучень, плям і пошкоджень меблевих виробів та їх частин. У разі стійких забруднень рекомендується використовувати спеціальні очищувачі, які в даний час представлені в досить широкому асортименті і, крім належних очищають якостей, мають поліруючими, захисними, консервуючими та іншими корисними властивостями. В цьому випадку необхідно слідувати інструкціям виробників очищувачів про порядок і область (для яких поверхонь і матеріалів призначені) їх застосування. При відсутності спеціальних засобів допускається також догляд (чищення) із застосуванням невеликої кількості водного розчину нейтрального миючого засобу (наприклад, 2% — миючого засобу, 98% — води). По закінченні будь-якого чистки висушити (насухо протерти) всі частини, які піддавалися вологому чищенню. Рекомендується звернути особливу увагу на внутрішні і мало вентильовані частини, на краю і на точки з’єднання. Пам’ятайте, що не можна використовувати для чищення тканини, губки або рукавички, просочені продуктами, які не повинні вступати в контакт з очищаються матеріалами.
Агресивні середовища та абразивні матеріали. Ні в якому разі не допускайте впливу на меблеві вироби агресивних рідин (кислот, лугів, розчинників і т.п.), що містять такі рідини продуктів або їх парів. Подібні речовини і сполуки є хімічно активними — реакція з ними спричинить негативні наслідки для вашого майна і навіть здоров’я. Також слід пам’ятати, що деякі специфічні миючі (чистячі) склади можуть містити високу концентрацію агресивних хімічних речовин і (або) абразивні склади. Застосування подібних миючих засобів неприпустимо!
Скляні поверхні. Перш за все, слід пам’ятати, скляні поверхні є крихкими і тому можуть розбитися в разі удару. Не проводьте по поверхні, і не ударяйте їх важкими твердими предметами. Будь-яке пересування столів зі скляною стільницею необхідно здійснювати тільки за ніжки. Для чищення використовуйте спеціальні засоби для стекол. Не слід використовувати засоби, що володіють абразивними властивостями, а також губки з покриттям з металевого волокнообразного або стружкової матеріалу при чищенні.
Особливості експлуатації меблів для сидіння і лежання. Меблі для сидіння та лежання (крісла, стільці, табурети, ліжка, банкетки, пуфи, дивани, диван—ліжка, крісла-ліжка, кушетки, тахти, лави тощо) функціонально призначена тільки для сидіння і лежання, відповідно. Не рекомендується ставати ногами на вироби, сидіти на підлокітниках. Щоб уникнути нещасних випадків і пошкодження купленої вами меблів не дозволяйте дітям стрибати на ліжку, дивані, а також гойдатися на стільцях і кріслах (за винятком крісел—качалок). При експлуатації меблів для сидіння (стільці, табурети, банкетки, кушетки, тахти, лави тощо) допускається навантаження: у вертикальному напрямку — до 100 даН *; в напрямку, що не співпадає з вертикальною віссю — до 30 даН *. Статична міцність підлокітників в горизонтальному (бічному) напрямку — 30 даН *, а у вертикальному — 70 даН *. Примітка: * — навантаження (зусилля) в 1 даН приблизно відповідає впливу ваги в 1 кг. Щоб уникнути поломок при експлуатації, рекомендується головний спинку ліжка (крім дитячих та металевих) прикладати до стіни або іншій плоскій вертикальній опорі.
Корисна профілактика. Після певного періоду експлуатації може трапитися, що деякі механічні частини (петлі, замки і т.п.) втрачають оптимальне регулювання і змазку, виконані під час складання меблевого виробу. Подібні явища можуть виражатися в скрипі, скруті відкривання дверей або висунення ящиків, механізмів розкладання диванів і т.п. Тому, при експлуатації побутових меблів не слід докладати надмірних зусиль для відкривання дверей, висувних ящиків та інших рухомих частин. Їх належна робота забезпечується шляхом своєчасного регулювання петель, або змащення напрямних рейок парафіном або аналогічним за своїми якостями засобом. При ослабленні вузлів різьбових з’єднань необхідно їх періодично підтягувати.
Гарантія на товар не поширюється у випадках:
◦ При відсутності товарного чека (картки замовлення), що підтверджує факт придбання меблів у продавця;
◦ На монтування деталі, що мають механічні пошкодження;
◦ На меблі з конструктивними змінами, які не були передбачені її виробником;
◦ На меблі, яка була пошкоджена внаслідок стихійного лиха.
Недотримання вищевикладених умов і рекомендацій, що призвело до виникнення недоліків меблевого виробу, є підставою втрати права на гарантійне обслуговування. Гарантія поширюється згідно чинного законодавства.