Про нас

«JUSTWOOD» ‒ надійний виробник меблів з деревини

Вітаємо вас на сайті компанії «JUSTWOOD»!

Торговельна марка «JUSTWOOD» спеціалізується на виготовленні та продажу меблів з натуральної екологічної деревини (сосни, ясеня, вільхи, дуба). В нашій компанії 30 майстрів з 15-річним досвідом роботи. Ми займаємось виробництвом дерев’яних ліжок, комодів, тумбочок, столів більш як 10 років, реалізуючи вироби за кращою вартістю в Україні.

За цей час:

Організували виробничу лінію – на замовлення виготовляємо дерев’яні меблі для дітей та дорослих у відповідності до міжнародних стандартів якості та ДЕСТ України.
Налаштували доставку по всій території нашої країни – доставляємо вироби після виготовлення до будь-якого міста України (наприклад, Київ, Дніпро) на протязі 2-4 днів.
Знайшли надійних постачальників матеріалів, фурнітури – співпрацюємо з перевіреними компаніями з Німеччини, Китаю.

Наша мета – виробництво якісних, безпечних та красивих меблів на замовлення, без дешевих деталей, комплектуючі лише преміум-класу.

Дерев’яні меблі на замовлення
Причини купити меблі від виробника «JUSTWOOD»

Послугами нашої компанії вже скористалось понад 3000 клієнтів з усіх куточків України, які тепер точно знають, де купити на замовлення високоякісні та красиві меблі.

До нас звертаються, тому що в «JUSTWOOD» цінують:

Індивідуальність Ви можете обрати дерев’яні чи м’які меблі з каталогу по фото вже виконаних робіт або ж замовити виготовлення за власним ескізом. Дизайнер підготує індивідуальний проект в термін від 2-х годин до 7 днів.
Якість Створюємо ліжка, шафи, столи та стільці для дітей та дорослих з натуральної деревини, масиву сосни, ясена, сосни, дуба. Використовуємо тільки безпечне лакофарбувальне покриття, міцну фурнітуру.
Практичність Недорого, за вартістю без націнок фірм-посередників, на замовлення втілимо в життя проекти будь-якої складності, в нашому каталозі знайдете фото, опис дерев’яних меблів, а також м’яких матраців. При розробці дизайну майбутньої конструкції враховується її практичність, функціональність і компактність.
Надійність Зателефонувавши нам, ви можете перевірити на якому етапі виготовлення ваші меблі. За необхідністю внесемо зміни до вже затвердженого проекту.

Наші спеціалісти можуть зробити 3D-макет дизайну вашої кімнати з меблюванням, шторами, шпалерами. Термін ‒ від 1-го до 2-х тижнів.

Дерев’яні меблі для дітей

Продаж дитячих чи дорослих меблів із сосни чи ясена здійснюється з доставкою по всій території України. Для мешканців Києва передбачені додаткові послуги – збірка, реставрація та ремонт дерев’яних виробів.

Не варто довго шукати, де придбати на замовлення недорогі, за ціною від виробника, меблі для дітей та дорослих, звертайтесь в «JUSTWOOD». Ми цінуємо кожного клієнта, створюємо предмети облаштування з урахуванням побажань замовника щодо розмірів, кольору, оформлення виробу. Скільки коштують меблі з масиву сосни, ясена чи дуба в дитячу кімнату, спальню? Ціна розраховується індивідуально, в залежності від складності проекту.

 

Замовити меблі в «JUSTWOOD» – вигідно, швидко, легко

Наші подарунки клієнтам:

Знижки при замовленні від 80 000 грн.
Спеціальні пропозиції за покупки від 2-х виробів.
Гарантія на 2 роки на всі види товарів.

Не шукайте дешеві меблі, ми пропонуємо купити в нашій компанії безпечні, якісні, стильно оформлені вироби за ціною від виробника. Переходьте в каталог та обирайте предмети інтер’єру з сотні ексклюзивних варіантів.

Дізнатись скільки коштує дерев’яне меблювання, отримати професійну консультацію з вибору потрібного предмету меблі можна, звернувшись до наших менеджерів.

Телефонуйте або пишіть:

mountain-icon

Our Mission

Woody is a catalyst for women to feel, see, and claim their power.

tree-icon

Our Essence

At our core, Woody operates on Imagiantion, Individuality, Inclusivity, & Impact.

axe-icon

Our Mission

We deliver high-quality products with impressive design to our customers.

Archivements

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam.

full-filled-brown-box-icon

22.500

In Stock Products

full-filled-brown-tree-icon

10.780

Product Categories

full-filled-brown-people-icon

735

Staffs