Дилери

Компанія «JUSTWOOD» виготовляє меблі з натуральної деревини с 2002 року. За цей час ми отримали тисячі вдячних клієнтів, налагодили мережу збуту своєї продукції як на території України, так і далеко за її межами. До списку наших дилерів належать відомі магазини меблів та інтер’єру:

Дилери компанії «JUSTWOOD»

 

 

Наша компанія завжди рада співробітництву з новими партнерами. Орієнтуючись на довготермінові стосунки, ми ведемо чесний діалог і пропонуємо вигідні та прозорі умови роботи.

Серед головних пунктів договору:

Дилери мають можливість отримати нашу продукцію за низькими (закупівельними) цінами. В асортименті корпусні меблі для спальні, дитячі ліжка, матраци.
В нас можна замовити дерев’яні меблі для облаштування будь-якого дизайну. Виконуємо роботу за особистим ескізом клієнта чи за проектом штатного дизайнера.
Гарантуємо підтримку з усіх технічних моментів (доставка, збірка), також надаємо професійну консультацію наших спеціалістів.
Партнери можуть брати участь в усіх акціях (анонси на головних сторінках сайту), також отримувати знижки для клієнтів за покупки товару від 30 тис. грн.

Нашими дилерами можуть стати як починаючі підприємства, що бажають створити власний бізнес, так і виставкові центри, дизайн-студії, крамниці меблів, інтернет-магазини з історією.

Ми надаємо повну свободу дій своїм партнерам в оформленні вітрини та реклами, гарантуємо вигідні умови для оптової закупівлі меблів. Всі подробиці обговорюються в індивідуальному порядку.

Дерев’яні меблі в дитячу спальню

Переваги від роботи з компанією

Ставши офіційним дилером торгової марки «JUSTWOOD» ви зможете:

Швидко та недорого урізноманітнити асортимент власного товару якісними меблями з натуральної деревини. Гарантія 2 роки.
Без затримки отримати всю необхідну інформацію для роботи, що стосується матеріалу, термінів виготовлення, створення унікальних проектів.
Перевірити етапи та виготовлення меблів для своїх клієнтів. Вносити необхідні корективи на будь-якій стадії роботи.
Замовити меблі з натуральної деревини нестандартних розмірів, комплектації, оформлення.

Ми готові надати зразки матеріалів, кольорової палітри та фурнітури.

Для отримання статусу дилера телефонуйте нам, заповнивши відповідну заявку на сайті чи зв’яжіться з менеджерами іншим, зручним для вас способом: