Доставка та оплата

«JUSTWOOD» спеціалізується на виробництві дерев’яних меблів на замовлення (з характеристиками та фото ознайомтесь в нашому каталозі). Ми самостійно займаємось всіма етапами виробництва меблів, тому у нас можна купити вироби за ціною без комісій та переплат.
Для клієнтів передбачені найбільш оптимальні способи оплати та доставки покупок.

Доставка

Купити на замовлення меблі, виготовлені з натурального дерева, можна в «JUSTWOOD» з доставкою по Україні (ціна і терміни залежать від обраного перевізника).

Транспортування товарів здійснюється за допомогою:

По Україні:
«Делівері» (рекомендуємо) Транспортна компанія, що здійснює доставку вантажів в будь-який населений пункт України (немає обмежень щодо ваги). Термін прибуття товару за місцем призначення – 2-4 дні. Скільки коштує доставка вантажів можна уточнити на сайті компанії-перевізника. Ми рекомендуємо скористатися послугами «Делівері» як одного з найдешевших та надійних перевізників в Україні.
«Нова Пошта», «Ін Тайм» та інші перевізники (за бажанням замовника) Відправляємо готові конструкції за допомогою послуг будь-яких транспортних компаній, діючих в Україні. Доставка здійснюється протягом 1-3 днів. Вартість транспортування розраховується на сайті обраного перевізника.

Увага! В такому випадку відповідальність за цілісність вантажу бере на себе покупець.

по Києву:
Вантажівка «JUSTWOOD» Для жителів Києва передбачені додаткові послуги від компанії «JUSTWOOD» після продажу товару: розбирання, вантаження конструкцій, доставка за місцем призначення, внесення до квартири, збірка меблів. Скільки коштуватиме ця послуга, як можна замовити доставку по Києву дізнайтесь за номерами з розділу «Контакти».

Оформивши доставку товарів через транспортні агентства, ви отримуєте можливість в будь-який час дізнатись місцеперебування вантажу і дату його прибуття за місцем призначення.

Оплата

Важлива інформація для клієнтів ТМ «JUSTWOOD» – майстри та дизайнери компанії почнуть роботу над вашим проектом після внесення 30% передплати. Вартість меблів в нашій компанії – від виробника.

Оплату за вибрані з каталогу по фото чи виготовлені на замовлення за вашими ескізами товари, можна внести наступним чином:

Готівка
Сплатити вартість меблів можна в нашому офісі, розташованому в м. Києві, по вул. Б. Гмирі, 3, офіс №97. Працюємо та приймаємо оплату з понеділка по п’ятницю з 09.00. до 18.00.
Банківський переказ
Оплата безготівковим способом здійснюється за допомогою зарахування коштів на карту «ПриватБанк». Для цього необхідно скористатися терміналом чи послугами спеціалістів у відділенні банку.
Через сервіс Privat24
Недорогий та зручний спосіб внести оплату онлайн, не виходячи з дому. Переказ здійснюється з карти покупця на карту компанії «JUSTWOOD» (номер надаємо після уточнення всіх питань з продажу меблів)./p>

Купити не дешеві предмети декору з натуральної деревини в кредит чи розстрочку можна в «JUSTWOOD»! В нас передбачена можливість оформити кредит/розстрочку від «ПриватБанк».

Бажаєте купити на замовлення красиві меблі з деревини за вартістю від виробника з оперативною доставкою за 2-4 дні в будь-яке місто України (Київ, Харків та інші)?

Телефонуйте чи пишіть прямо зараз: