Ліжко-горище на замовлення «Аладін» - Justwood ­­

Ліжко-горище на замовлення «Аладін»


Компанія JUSTWOOD на замовлення, за індивідуальними або стандартними розмірами, виготовить ліжко-горище «Аладін». Термін виконання роботи – 1,5–2 місяці.

Модель «Аладін» – це затишне і просторе односпальне місце над робочою або ігровою зоною. Оригінальне й водночас практичне рішення для економії вільного простору у кімнатах невеликої площі.

Характеристики моделі

Виготовляємо на замовлення двоповерхову функціональну конструкцію розміром 2575х1000х2500 мм. У дерев’яному ліжку-горищі «Аладін» передбачено спальне місце розміром 100х190 см. Простору достатньо для комфортного сну і відпочинку дитини – від молодшого шкільного віку до підлітка.

Спальне місце має захисні бортики – парканчик з дерев’яних рейок, між якими залишено отвори. Така конструкція запобігає падінню дитини з ліжка, але не ускладнює доступ свіжого повітря.

Внизу ліжка-горища, яке ми виготовимо на замовлення з урахуванням ваших побажань, є місце для двомісного дивана, письмового столу або облаштування ігрової зони. На другий ярус ведуть 4 зручні сходинки шириною 500 мм і висотою 305 мм.

Стандартні параметри моделі «Аладін»:

висота спального місця – 1630 мм (матрац 150 мм);
висота від підлоги до нижньої сполучної планки ліжка – 1400 мм;
матрац заглиблюється в спальне місце на 30 мм;
висота захисних бортиків від матраца – 220 мм.

Ви можете вибрати матеріал для виготовлення дитячого дерев’яного ліжка-горища «Аладін», змінити колір, розмір або комплектацію конструкції, щоб вона відповідала вашому інтер’єру.

Ліжко-горище: зробити на замовлення в JUSTWOOD

Ми виготовимо модель «Аладін» для вашої дитини:

З натурального дерева – сосни, вільхи, ясена, дуба. Це екологічно чисті матеріали, що не містять токсичних домішок. Ліжко-горище з масиву ергономічне й міцне, прослужить вам довгий час.
З надійною і повітропроникною основою під матрац – дерев’яними лагами. Забезпечують циркуляцію повітря.
З місткими ящиками – кожна сходинка має висувні відсіки для зберігання речей, іграшок або канцелярського приладдя.

Щоб оформити вигідну покупку ліжка-горища «Аладін» на замовлення, звертайтеся до наших фахівців за номерами: (044) 247-09-00, (067) 450-98-22.