Каталог

Дитяче ліжко-горище із дерева «Брауні»

16,000.00
Немає в наявності
Дитяче ліжко-горище «Брауні»   Модель «Брауні» — дитяче ліжко-горище, виготовлене ​​з масиву дерева. Залежно від вашого вибору, може використовуватися ясен, вільха, сосна, дуб. Кольорове оформлення ліжка можна обрати зі стандартної,...

Дитяче ліжко-горище «Брауні»

 

Модель «Брауні» — дитяче ліжко-горище, виготовлене ​​з масиву дерева. Залежно від вашого вибору, може використовуватися ясен, вільха, сосна, дуб. Кольорове оформлення ліжка можна обрати зі стандартної, Sopur, Osmo, NCS або RAL-палітри, представленої на нашому сайті.

 

Дитяче ліжко-горище з дерева «Брауні» складається з двох рівнів. Перший являє собою вільну нішу, яку можна заповнити на свій розсуд, наприклад, поставити стіл зі стільцем, диван або організувати простір для ігор. На другому ярусі знаходиться досить широке і зручне спальне місце для однієї дитини.

 

Плюси ліжка-горища «Брауні»

 

Дизайн моделі класичний. Це ліжко ідеально впишеться в інтер’єр дитячої кімнати, оформленої у будь-якому стилі. Підходить для дівчинки та хлопчика.

 

Основні переваги дитячого ліжка-горища з дерева «Брауні»:

 

Міцний і довговічний каркас — усі частини виготовлені з натуральної деревини, яка за рахунок екологічності оптимально підходить для використання в дитячій.

Безпека експлуатації — у цій моделі немає виступаючих гострих частин, які можуть травмувати дитину. Конструкція зібрана надійно, стійко розташовується на поверхні.

Наявність захисного бортика — верхній ярус дитячого ліжка огороджений дерев’яними перекладинами. Між ними спеціально залишено простір для повітрообміну.

 

На «горище» ведуть 4 сходинки. Довжина перекладин дозволяє використовувати вільний простір в якості полиць. Тут можна компактно розмістити коробки з іграшками, книги та інші предмети.

 

Замовляйте дитяче ліжко-горище з дерева «Брауні» в компанії JUSTWOOD. Ми самі виготовляємо меблі, у тому числі за індивідуальними ескізами.

 

Габаритні розміри ліжка

 

Спальне місце 800*1900 мм.

Довжина 2520 мм, ширина 1000 мм, висота 1850 мм.

Висота спального місця 1620 мм (матрац 150 мм).

Висота від підлоги до царги ліжка 1400 мм.

Ширина сходів 500 мм.

Основа під матрац — дерев’яні лаги.

 

Дитяче ліжко-горище із дерева «Брауні» виробляється з масиву дерева: сосни, вільхи, ясеня та дуба.

 

Зі зразками оздоблювальних матеріалів Ви зможете ознайомитися на сторінці «Кольорова палітра».

 

Можливе виготовлення ліжка за індивідуальними ескізами. Вартість замовлення прораховується індивідуально.

 

Повідомте деталі свого замовлення за допомогою зручної форми

 

Середній рейтинг

0

  • 5 0%
  • 4 0%
  • 3 0%
  • 2 0%
  • 1 0%
Залиште перший коментар “Дитяче ліжко-горище із дерева «Брауні»”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Відгуки

Ще немає відгуків.

Переглянуті товари