Кольорова палітра Archives | Justwood ­­

Кольорова палітра

Кольорова палітра для дерев’яних меблів: понад 1000 варіантів

Фарба для меблів з дерева ‒ не лише захист поверхні від вигорання, впливу вологи, а й спосіб створити в приміщенні потрібну атмосферу. Натуральні м’які відтінки створюють романтичне затишне облаштування, яскраві ‒ освіжають апартаменти.

Палітра кольорів для дерев’яних меблів

Каталог кольорів «JUSTWOOD» містить фото, назви відтінків для дерев’яних меблів, які можна купити у нас на замовлення з доставкою по Україні. Терміни виготовлення ‒ 1,5-2 місяці. Меблі з дерева покриваються якісною фарбою без неприємного запаху, кольори ‒ в асортименті.

Каталог кольорової палітри для меблів з дерева

Пропонуємо обрати для дерев’яних ліжок, тумб, шаф чи комодів наступні варіанти фарбування з таблиці:

Кольорова палітра за доплату «Нитробейц Sopur» Польща

Палітра кольорів за доплату

Виробник ‒ фірма Sopur (Польща). В асортименті бейци, що використовуються для декоративного оздоблення деревини в пастельних тонах: біла фарба, тонування в світлі відтінки. Вони зберігають і підкреслюють натуральну структуру деревини.

Білий колір не входить до вартості дерев’яних меблів. Можна вибрати тон і замовити фарбування за додаткову оплату.

Кольорова палітра Sopur

Стандартна кольорова палітра Sopur (Польща)

Більш ніж 20 варіантів кольорів: від світло-коричневого до насиченого темного. Бейци рівномірно проникають в деревину, не створюють плям на поверхні та підкреслюють красу деревини.

Відтінки з представленої розкладки входять в ціну дерев’яних меблів.

Фарби на основі масел Osmo

Фарби на основі масел Osmo (Німеччина)

Можна використовувати для дитячих або дорослих ліжок, комодів та іншого меблювання. Надають поверхні пило- та водовідштовхувальні властивості. Таблиця фарб з каталогу ТМ «JUSTWOOD» надає можливість обрати та замовити для дерев’яних меблів відтінки від німецького виробника Osmo: клен, савана, бук, вишня, горіх та будь-які на ваш смак.

Кольорова палітра NCS

Кольорова палітра Natural Color System

Натуральна система відтінків, що описує колір так, як ми його бачимо, тому вона проста у використанні. В рамках системи NCS фахівці «JUSTWOOD» можуть визначити будь-який з відтінків, наприклад, жовто-зелений. Кольорове віяло містить понад 1000 назв кольорів для меблів з деревини, у нас можна замовити будь-який з них.

Палітра кольорів RAL

Кольорова палітра РАЛ

RAL ‒ міжнародна система відповідності відтінків, розроблена в Німеччині. У каталозі «JUSTWOOD» є всі сучасні кольорові шкали РАЛ для фарбування дерев’яних меблів, наприклад, перламутрові, матові.

Пропонуємо обрати та купити у нас хорошу фарбу для дерев’яних предметів облаштування, що не містить токсинів, немає різкого запаху і отримати вже готовий виріб, забарвлений в потрібний колір, в будь-якій точці України.

Як вибрати ідеальний варіант для фарбування дерев’яних меблів?

Декілька порад від наших майстрів:

підбирайте тон з урахуванням стилю, інших предметів облаштування ваших апартаментів;

для збереження натуральної структури деревини ‒ бейци, а для повного забарвлення ‒ фарби;

за умови замовлення кількох предметів інтер’єру ‒ обирайте загальну кольорову тематику для гармонійного поєднання.

Вибирайте будь-який колір лінійки брендів Німеччини, Польщі для фарбування, тонування меблів з деревини від ТМ «JUSTWOOD» та телефонуйте нашим спеціалістам для консультації:

Контакти JustWood